OTELLER

Hilton İzmir'de Konaklama Ritüeli

Dünyayı konuk severliğin ışığı ve sıcaklığıyla doldurmak hep bizim sorumluluğumuz oldu ve olmaya devam ediyor...

9 yıl önce

Boyalık Beach Hotel & SPA ve İlker Yeşilmen

Çeşme'de tatil bir başkadır. Boyalık Beach Hotel & SPA da İnsanı büyüleyen denizi, eğlencesi, muhteşem mutfağıyla Çeşme'de tatil yapmak isteyen herkesi bekliyor.

9 yıl önce

Marmara Bölgesi’nin En İyi Toplantı Oteli

Hilton İstanbul, Türkiye’de kongre, toplantı ve etkinlik sektörünün en iyilerinin belirlendiği Ace of M.I.C.E Ödülleri kapsamında ‘Marmara Bölgesi’nin En İyi Toplantı Oteli’ seçildi.

9 yıl önce

Antalya Şehiriçi Otelleri

Ülkemizin turizm denilince, otel denilince şüphesiz akla gelen en önemli şehirlerinin başında Antalya geliyor. Antalya şehiriçi otelciliğinde neler oluyor? hangi markalar Antalya'ya veda ediyor.

9 yıl önce

Bodrum La Brezza Suite & Hotel de Tatil

Dalga sesleriyle başladı müzikle devam etti Bodrum’un sahillerinde şiir gibi bir yerde La Brezza Bodrumdayız… Rüyalarda dostlarımız yanımızda hoşsohbetler masamızda gönüllerde sende çok yaşa La Brezza…

9 yıl önce

TUİ Markası Robinson Club ile Dieter Schenk

Alper Tekbaş 11 farklı ülkede 24 club otelle 40 yıldır club sistemiyle dikkatleri çeken Robinsonların deneyimli yöneticisi Dieter Schenk ile bir araya geldi.

9 yıl önce

Dört Otel, Dört Şehir

Alper Tekbaş, Türkiye’nin tarih, kültür ve kendine özgü yaşam tarzıyla bütünleşmiş önemli turizm şehirlerimiz olan ve sıkça ziyaret edilen, Mardin, Bursa, Edirne, Eşkişehir kentlerinin kendine özgü atmosferini yaşatan otellerini sizlerle buluşturmaya deva

9 yıl önce

Aska Lara Deluxe ve Ramazan Aslan

2014 yılının baharında Türk turizm ve otelcilik dünyasına Aska tecrübesiyle açılacak olan Aska Lara Deluxe ile ilgili merak edilenler

9 yıl önce

Gloria, 2,5 milyon euroluk dev yatırımla golf sahalarını yeniledi

Avrupa’da ikinci, Türkiye’de ise en büyük 45 delikli golf sahasına sahip olan Gloria Hotels&Resorts tüm golf sahalarını 2,5 milyon euroluk bir yatırımla yeniledi.

10 yıl önce

Su İle Yeşilin Gökyüzü İle Buluştuğu Şehir

Kimi yerleşim yerleri vardır ki ne yapsanız susturamazsınız, siz kapıyı kapatırsanız pencereden, pencereyi kapatırsanız bacadan seslenir yeşil, hatta bağırır size…”

10 yıl önce

Profesyonel Danışmanlık

Alper Tekbaş

Turizm Danışmanı

Turizme dair yatırımlarınızı, planlarınızı, iş geliştirme stratejilerinizi, medya planlamalarınızı, kariyer yolculuğunuzu Alper Tekbaş'a danışın.

[email protected]

Youtube Kanalımdan