Divan Bodrum, Yeni Yüzüyle Butik ve Egzotik

Divan Bodrum, Yeni Yüzüyle Butik ve Egzotik

Divan Bodrum, yenilenen odaları ve farklı lezzetler eklenen menüsüyle bu yaz da trendleri belirliyor.

Divan Bodrum’da, pencerelerden sızan mis gibi mandalina ve zeytin kokulu ağaçların yer aldığı bahçe veya alabildiğine deniz manzarası eşliğinde gün başlıyor. Misafirler, dilerlerse masmavi deniz ve Bodrum beyazının kombine edildiği marin konseptli odalarda veya rengini doğadan alan yeşil – beyaz renkli odalarda konaklayabiliyorlar. Ayrıca, otelin konforlu iskelesinde alabildiğine uzanan masmavi denizin,  palmiyelerin altındaki şezlonglarda ise havuzun tadını doyasıya çıkarabiliyorlar. Yenilenen Sahil Bar’da, sıcak yaz günlerinde bir nebze ferahlamak isteyenler için gün boyu hafif ve serinletici içecekler ikram ediliyor. Dileyenler, Divan Pastanelerinin eşsiz lezzetleri eşliğinde beş çayı keyfi yapabiliyorlar. Otelde yer alan Spa’da, dinlenmek ve kendini yenilemek isteyen misafirlere çeşitli masaj ve aromaterapi seçenekleri sunuluyor.

   

Bu yıl otelin menüsü de değişiyor. İskele Restaurant’ın nefis atmosferinde, öğle ve akşam yemekleri bir ziyafet havasına bürünüyor. Sıcak öğle saatlerinde Palmira Salatası, pide çeşitleri, safranlı İspanyol paellası ve kızarmış kalamar salatası gibi leziz ve sağlıklı seçeneklerin sunulduğu menüde, akşam yemeği için Divan’ın geleneksel lezzetlerinin yanı sıra farklı spesiyaller de yer alıyor.

   

Otel,  yalnızca kendine has mimarisi ve muhteşem sahili ile değil, konumuyla da misafirlerine Bodrum’un tüm avantajlarını sunuyor. Milas – Bodrum Havaalanı’na yarım saatlik bir mesafede bulunan Divan Bodrum, havaalanı – otel arası ulaşımları da konforlu ve lüks araçlarla sağlıyor. Eğlence hayatının kalbinin attığı Göltürkbükü’nden, Bodrum’un merkezine ise yalnızca 10 dakikada ulaşılabiliyor.

 

Ege ve Akdeniz’in sularının birbirine karıştığı, Göltürkbükü’nün en eşsiz koylarından birinde konumlanan Divan Bodrum, her yıl olduğu gibi bu yıl da misafirlerine, butik ve egzotik bir deneyim yaşatmaya devam ediyor.    

Profesyonel Danışmanlık

Alper Tekbaş

Turizm Danışmanı

Turizme dair yatırımlarınızı, planlarınızı, iş geliştirme stratejilerinizi, medya planlamalarınızı, kariyer yolculuğunuzu Alper Tekbaş'a danışın.

[email protected]

Youtube Kanalımdan