Akra Barut Antalya'nın yıldızları

Akra Barut Antalya'nın yıldızları

Antalya şehir otelciliğinde içinden otelcilik anlayışı geçen bir ekip ruhu...

Merhabalar,

Antalya’da şehiriçi otelciliğinin yepyeni yüzü Akra Barut Antalya’nın hanımefendi ve beyefendilere hizmet eden hanımefendiler ve beyefendileriz biz diyerek güler yüz, içtenlik, ekip ruhu dayanışmasıyla birbirlerinin bakışlarından misafirin ne istediğini anlayan pırıl pırıl parlayan bir hizmet ordusu var. Her eve lazım dedirten, her derde deva ilaç gibi bir isim belboy Mehmet Erkan. Destek verilir önü açılırsa çok iyi yerlere geleceğinden eminim. Onunla başladı Akra Barut Antalya konaklama serüvenim.

  

Sonra karşımda gözlerinin içi gülen, mesleğine aşık, enerjisiyle kendini sevdiren Deep Blue işletmecisi, barmenlerin en sevimlisi Ozan Aydın, otel misafirlerini mutlu ve memnun ettiyse dinlenmiş ve huzurlu gördüyse dünyanın en mutlu insanı olan, zorla değil kalbinden gelen hizmet aşkıyla mesleğine işletmesine bağlı, geride bıraktığı 16 dopdolu yılı kendini sürekli geliştirerek, otelciliği severek Akra Barut Antalya ailesine katılmış  servis ve hizmet ekibinin olmazsa olmazı güler yüzlü dinamosu…

  

Barmenlik mesleğini öğrenmek isteyen gençler içinse yol gösterici ve öğretici, bildiklerini, gördüklerini, yaptıklarını fedakarca paylaşan bir isim. Onu görmek için bile Deep Blue’a uğraya bilirsiniz.

Barlar Şefi Onuralp Birial ;  dört dörtlük, mesleğinde profesyonel, nerede ne yapması gerektiğini bilen, ekip koordinasyonunu saygı, sevgiyle yapan ve çok çalışan bir hizmet elçisi. Akra Barut Antalya’da konaklayan misafiri memnun etmek için var gücüyle çalışıyor.

   

Yine servis ekibinden Neşe Yılmaz, Regaip Pir durmaksızın görevlerini itina ile icra ederek kendilerine güvenip bu özel ekibe dahil eden yöneticilerine ve misafirlerine,  en çokta yaptıkları işe, alın terlerine layık olmak için  çalışıyorlar. Bu ekibin mimarı servis Müdürü Serdal Kocalar, kriz yönetiminde nokta atışı bir isim. Onun için yok, zor, imkansız, hayır diye bir şey yok tam bir profesyonel görev ve sorumluluklarını ve yöneticiliğin gerekliliklerini fazlasıyla yerine getiren,  turizm sektörü ve otelcilik mesleği için adeta biçilmiş bir kaftan. Mesleğindeki kariyerini en üst seviyeye getireceğinden eminim, çok iyi bir ekip lideri.

Böylesine güzel hizmet aşkı için yanıp tutuşan, hassas ve titiz, fedakar, otelcilikte olması gerekeni yaşatan bu ekibin eline, koluna,  yüreğine sağlık .

Akra Barut Antalya’da

İçerisinden otelcilik anlayışı geçen, otelcilik anlayışıyla bütünleşmiş bu ekibi sizlerle paylaşmak istedim.

Tatil tadında kalın.

Profesyonel Danışmanlık

Alper Tekbaş

Turizm Danışmanı

Turizme dair yatırımlarınızı, planlarınızı, iş geliştirme stratejilerinizi, medya planlamalarınızı, kariyer yolculuğunuzu Alper Tekbaş'a danışın.

[email protected]

Youtube Kanalımdan