Zeki Açıköz'den Sonsuz Teşekkürler...

Zeki Açıköz'den Sonsuz Teşekkürler...

Sheraton ankara ekibi, Mısır Türk yemekleri festivalinde Ülkemizi ve mutfağımızı büyük bir başarı ve gururla temsil ediyorlar

TAFED Başkanı ve aynı zamanda Sheraton Ankara Mutfak Direktörü Zeki Açıköz Mısır’da Türk yemeklerini başarıyla  tanıtan ekibine; “ellerinize, kollarınıza, yüreklerinize sağlık, sizlerle gurur duyuyorum. Üstün performans ve özveriyle Mısır’da Türk yemekleri festivalinde göstermiş olduğunuz başarı bizleri ülkemiz ve mutfağımız adına son derece onura etmiştir” dedi.

  

Peki Mısır’da Şeflerimiz  Lezzet Şöleninde Neler Yaşatıyor?

Sheraton Ankara Otel’inin değerli ustaları, aynı zamanda Başkent Aşçılar Derneği üyeleri Hilmi Çalışkan, İbrahim Yıldız ve Mustafa Karaboğa, Mısır’da Sheraton Hotel Soma Bay Resort’ta, Türk Hava Yolları, Sheraton Ankara Oteli ve Soma Bay Limousine sponsorluğunda gerçekleşen Türk Yemekleri Festivali’nde, tam anlamıyla bir lezzet şöleni yaşatıyorlar.

  

Mısır’da bakanların, siyasi ve sosyal alanlarda aktif olan ünlü isimlerin de katıldığı festivalde, ustalarımız, gerek lezzet, gerekse sunum açısından, takdire şayan hünerlerini başarıyla sergiliyorlar. Ülkemizi ve mutfağımızı büyük bir başarı ve gururla temsil ediyorlar.

  

Türkiye Aşçılar Federasyonu ve tüm meslektaşlarımız adına, bize bu gururu yaşatan ustalarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyor, başarılarının devamını diliyoruz.

    

 Lezzetleriniz her şeyi ifade ediyor, sizlere olan emeklerim annenizin ak sütü gibi helal olsun…

Profesyonel Danışmanlık

Alper Tekbaş

Turizm Danışmanı

Turizme dair yatırımlarınızı, planlarınızı, iş geliştirme stratejilerinizi, medya planlamalarınızı, kariyer yolculuğunuzu Alper Tekbaş'a danışın.

[email protected]

Youtube Kanalımdan