Koray Türk, Sheraton Grand Adana da

Koray Türk, Sheraton Grand Adana da

Mutfakta bulunduğu pozisyonu ve başarıları hak eden Koray Türk, Sheraton Grand Adana'nın yeni Executive Şefi oldu.

Sheraton Grand Adana'nın mutfak transferi yeni Executive Şefi Koray Türk artık. Adana sokaklarından mutfağının lezzetleriyle selamlayacak dünyayı... Kişiliği mutfaktaki yeteneği, sabrı, özverili çalışmaları, ekip arkadaşlarıyla olan uyumlu çalışmaları ile başarıyı hakeden, genç mutfak çalışanları için örnek bir isim Koray Türk... Allah yolunu açık başarılarını daim eylesin kalbimiz ve desteğimiz herzaman onunla olacak.

TAFED Başkanı ve aynı zamanda Sheraton Ankara Mutfak Direktör'ü Zeki Açıköz’ün göz bebeği bir isim Koray Türk.

  

TAFED’e bağlı Aşçılık Akademisinde Satılmış Çeribaşı ile profesyonel aşçılık ve profesyonel pastacılık eğitiminde inanılmaz güzelliklere imza atan, Aşçılık Akademisi Müdürü Ercan Kaman değerli  fotoğraf sanatçısı Bülent Tamgüç ve aşçılık mesleğine gönül vermiş gastronomi dünyasının sevenleri ve takipçileri ile kocaman bir aile olmanın, Sheraton Ankara  mutfak ekibindeki meslektaşlarıyla da bütünleşerek birlik ve beraberlik ruhuyla Türk mutfağında durmaksızın hayalleri yaşatan bir ekibin mutfaktaki sadelikteki zarafetin yakıştığı sevgi ve saygıya layık genç mutfak şeflerinin neler yapabileceğini ispatlayan Ankara sokaklarının Türkiye ve dünyaya lezzet selamı Koray Türk…

  

Koray Türk Diyor ki; Mutfakta uyumsuzluk yoktur, farklı lezzetlerin hayallerle bütünleşip bir seremoni  halinde tabağa, kalbe, damağa yansıması vardır. Mutfak sanatı zanaatkarlarının kendine ifade ettiği bir yaşam biçimidir. Ülkemizin gastronomi turizminde tanıtımında, gelişiminde üzerimize düşen sorumluluklar ve görev bilincimiz bizler için ülkemize duyduğumuz sonsuz saygı, sevgi ve bu ülkenin vatandaşı olmanın ayrıcalığının onurudur.

 

 Mutfakta annesinin çırağı, dünyaya yeniden gelse yine aşçılık mesleğini yapmak isteyen mutfak eğitmeni, arkadaş, eş, ülke sevdalısı, mütevazi, paylaşımcı, duygusal, seviyeli, saygılı ve sevgi dolu mutfak için doğmuş bir yeteneğimiz, kardeşimiz, genç kuşak aşçıların örnek ismi Koray Türk, yolun hep açık lezzetlerin farkın olsun…

Profesyonel Danışmanlık

Alper Tekbaş

Turizm Danışmanı

Turizme dair yatırımlarınızı, planlarınızı, iş geliştirme stratejilerinizi, medya planlamalarınızı, kariyer yolculuğunuzu Alper Tekbaş'a danışın.

[email protected]

Youtube Kanalımdan