Tac'ün Nisa Resort Hotel

Kadın Misafirlerimiz Başımızın Tacı

10/04/2016 20:06

Yabancı Yatırımcıların gözdesi, Türkiye

Türkiye’nin farkı potansiyeli                                                                                                                                                              

Ülkemiz her alanda gerçek potansiyelini keşfetmeye devam ediyor, bu doğrultuda da faaliyetlerini sürdüren kurumlar içerisinde Başbakanlık Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansıda ülkemiz adına çok önemli bir misyonu üstlenmiş durumda ve ülkemize yatırım yapmak isteyen yabancı yatırımcılara her türlü destek ve güveni sağlıyor.

   1460309161_img-20160311-wa0013.jpg

Konuyla ilgili görüştüğüm Başbakanlık Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı Başkan Yardımcısı Mustafa Rumeli; “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde Başbakanımız Ahmet Davutoğlu ve Ajans Başkanımız Sayın Arda Ermud Başkanlığında ülkemizdeki yatırım atmosferinin geliştirilmesi, büyük bir gayret ve hassasiyetle tanıtım ve destek faaliyetleri 81 ilimizi kapsayan 26 adet kalkınma ajansı ve 81 ilimizdeki yatırım destek ofislerimizle ülkemize yatırım yapmak isteyen global yatırımcıların güvenle kendilerini hiçbir zaman yalnız hissetmeden Türkiye’nin herhangi bir yerinde yapacakları yatırım için destek, danışmalık ve rehberlik hizmetlerini hiçbir ücret talep etmeden kendilerine sunmaktayız. Çünkü güçlü ve istikrarlı bir şekilde her geçen gün ilgi odağı haline gelen Türkiye liberal ve güvenli yatırım ortamı ile bölgedeki tüm yatırımcılara birçok önemli fırsatı beraberinde getirmeye devam etmektedir.

Türkiye artık dünya markası üretebilen bir ülke konumuna yükselmiştir.  Türk Hava Yolları ülkemizin geçirdiği başarılı dönüşümün örnek yansımasıdır. Son beş yılda art arda Avrupa’nın en iyi şirketi seçilen THY dünyanın farklı destinasyonlarındaki ülkelerine gerçekleştirdiği direk uçuşlar ve her geçen gün yenisini eklediği rotalarıyla Türkiye’nin ekonomik, ticari, iş ve kültürel anlamda dünya üzerinde ne kadar geniş bir ilişki yelpazesine ulaştığını göstermektedir.

Geçtiğimiz ay, MENA ülkeleri Antalya zirvesini Belek’te gerçekleştirdik. Turizm için alternatif pazarlar oluşturmak, kaynak ülkeleri çeşitlendirmek ve 12 ay turizm için nitelikli turist getirmek ve neler yapabiliriz diyerek Ortadoğu ve Kuzey Afrika ülkelerini içeren MENA bölgesindeki ülkelerin 30 farklı şehrinden 248 seyahat acentası, büyükelçi, diplomat, bürokrat ve medya mensuplarıyla bir araya geldik.  Önümüzdeki süreçte de Karadeniz bölgesinde turizm yatırımları ve Bölgenin tanıtımı için faaliyetlerimizi sürdüreceğiz. Ülkemizin her bölgesinde de bu etkinliklerimiz devam edecek” dedi.      

   1460309213_tac-un-nisa-3.jpg

Alternatif Tatile Yeni Bir Soluk  

Azeri iş adamı Rauf Memedov, Türkiye'de alternatif tatil sektörüne Kemer’de Tac'ün Nisa Resort Saphire ve gelen yoğun talep ile birlikte markanın ikinci oteli olan Tac’ün Nisa Club Holiday ile giriş yaptı.

Memedov, , '' Türkiye'de turizm yatırımlarında bulunmaktan çok mutluyum. Türkiye’nin gelişimini uzun yıllardır yakından takip etmekteyim. Bir işadamı olarak, Türkiye ekonomisinin geçirdiği dönüşümü ve yatırım ortamında gerçekleştirdiği iyileştirmeleri çok başarılı buluyorum. Dışarıdan görülen onca pozitif gelişmeye rağmen, Başbakanlık Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı yetkililerine özel bir parantez açarak teşekkür etmek istiyorum. Ajans yetkililerinin bizlere sağlamış olduğu bilgi ve destekler sayesinde, Türkiye’deki yatırım fırsatlarından detaylı haberdar olduk. Bu sayede ilk fırsatta Turizm yatırımlarımızı başlatma kararı aldık. Türkiye’ye olan inancımız ve ajans yetkililerinin çok aktif desteği sayesinde, turizmdeki kriz söylemleri yatırım kararımızı etkilemedi. Aksine Side ve Alanya’da orta gelir düzeyindeki vatandaşların bütçelerine uygun deniz kenarı 4 yıldız yeni tesisler arayışı içerisindeyiz. Şu anda da bu plana uygun 2 adet tesis ile daha görüşmelerimiz devam etmekte olup, İnşallah en yakın sürede bunları da bünyemize katmak niyetindeyiz ’’

   1460309243_tac-un-nisa-2.jpg

Kadın Misafirlerimiz Başımızın Tacı

“Kadın misafirlerimiz baş tacımız diyerek çıktığımız yolda markamızın otel konseptini kurgularken onların güvenle rahat ve huzurlu bir şekilde tatil yapabilmeleri için Kemer Tekirova’nın Herşey dahil konseptte en büyük Alternatif Aile Oteli olan Tac’ün Nisa Resort Saphire 18 Mayıs’ta Türk turizminin hizmetine açacak olmanın heyecanı içerisindeyiz. Otelimize daha şimdiden gelen yoğun ilgi ve rezervasyon, Tac’ün Nisa Club Holiday ‘i de ikinci otel olarak bünyemize katmamıza sebep oldu, otel yatırımlarımızın devamı da geliyor.

   1460309256_tac-un-nisa-5.jpg

Tac’ün Nisa Saphire, Kadınlar için denize sıfır özel plaj ve bölümleriyle dikkatleri çekiyor. Kadınlara özel, Havuz, 3 kaydıraklı Aqua Park, çocuk havuzu, çocuk klübü ve snack büfe, kapalı havuz, SPA hizmetleri mevcut. Düğün organizasyonları taleplerinize de ev sahipliği yapmaya hazır.

                1460309235_tac-un-nisa-1.jpg

Alternatif tatil ve otel anlayışında verilen hizmet ile ödenen ücretin hakkını bulacağı,  misafir memnuniyetinin ön planda tutulduğu, mecburiyetten değil memnuniyetten dolayı tercih edilen bir otelcilik anlayışını yaşatmak istiyoruz. Bu hususta ve verilecek hizmetler konusunda yapılan ArGe çalışmaları ve gözlemlerimiz sonucunda alternatif tatilin vazgeçilmez otel adresi olmaya talibiz”

   1460309287_tac-un-nisa-6.jpg

Engelli Özgür Otel

“Engelli Özgür Otel: Türkiye Cumhuriyeti Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Engelliler için Kimlik Kartını ibraz eden engelli misafirlerimiz Tüm sezon boyunca, Tüm oda tiplerinde Günlük 1 TL’ye konaklama yaparlar”

Görünen o ki her geçen gün ülkemiz turizmi farklı otel konseptleriyle yabancı yatırımcılar için cazibe merkezi olmaya devam edecek…


tacün nisaalternatif tatiltacün konaklımuhafazakar otelantalya muhafazakar oteller

YORUMLAR

1000 - karakter kaldı.
Yorumu gönder