Antalya Valisi Münir Karaloğlundan Anlamlı Bayram Kutlaması

Münir Karaloğlu; Herkesi Antalya gönüllüsü olmaya davet ediyor.

05/07/2016 00:54

Değerli Antalyalılar,
İlimizde tatillerini geçiren kıymetli konuklarımız;

Akdeniz serin sularına, Torosların doyumsuz gölgesine, kalbimize Antalya’ya hoşgeldiniz. İyi tatiller diliyorum. Bütün misafirlerimizi Antalya gönüllüsü olmaya, Antalya’mızın yıldızını tüm dünyada parlatmaya davet ediyorum.

Rahmet ve bereket ayı mübarek Ramazan’ı şerifi uğurlarken, bir kere daha sevinç ve mutlulukların katlandığı Ramazan Bayramı’na kavuşmanın heyecanını yaşıyoruz.

Bayramlar; sevinç ve mutluluklarımızı artırdığı gibi, milli ve manevi bütünleşmenin de en üst seviyede yaşandığı müstesna günlerdir. Büyüğüyle küçüğüyle, sılada olanıyla gurbette yaşayanıyla aile fertlerinin bir araya geldiği, özlemlerin giderilip dostlukların tazelendiği bu özel günlerin, başta ‘Yeryüzü Cenneti Antalya’mız olmak üzere, cennet vatanımızda ve tüm İslam aleminde nice güzelliklere vesile olmasını; huzur ve güven içinde geçmesini diliyorum.

Bu arzu ve düşünceyle, şehrimizde ve ülkemizde bayramın huzur ve güven içerisinde geçmesi için kamu kurumlarımız tarafından her türlü tedbirin alındığını özelikle belirtmek isterim.

Bu vesileyle, Antalyalı hemşehrilerimizin, bayramını ilimizde geçirmekte olan tüm konuklarımızın ve ayrıca basın mensubu dostlarımızın  ‘mübarek Ramazan Bayramı’nı en kalbi duygularla kutluyor,  sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Münir Karaloğlu
Antalya Valisi


antalyaantalya valisimünir karaloğlubayram tatili

YORUMLAR

1000 - karakter kaldı.
Yorumu gönder